В неділю, 3-го вересня, у селі Тростянець, Миколаївського району, відбулись обласні змагання "Козацькі забави" присвячені Дню незалежності України та Дню фізичної культури.
Як і минулого року честь представляти Буський район випала на команду, яка складалась з представників з Андріївки. Як і минулоріч наші хлопці не підвели, а виступили навіть краще, бо минулого разу наші були в командному заліку лише треті, а цього разу наші козаки були першими.
Остаточні результати культурно-спортивного свята Львівщини „Козацькі забави” такі:
І МІСЦЕ – БУСЬКИЙ РАЙОН
ІІ МІСЦЕ – ГОРОДОЦЬКИЙ РАЙОН
ІІІ МІСЦЕ – СТАРОСАМБІРСЬКИЙ РАЙОН
Результати командних змагань:
1 місце – курінь Буського р-ну – 206 очок;
2 місце - курінь Городоцького р-ну – 188 очок;
3 місце – курінь Старосамбірського р-ну – 187 очок;
4 місце – курінь Самбірського р-ну – 186 очок;
5 місце – курінь Мостиського р-ну – 183 очки;
6 місце – курінь Турківського р-ну – 182 очки;
7 місце – курінь Стрийського р-ну – 177 очок;
8 місце – курінь Пустомитівського р-ну – 151,5 очок;
9 місце – курінь Тростянецької ОТГ – 143 очки;
10 місце – курінь Перемишлянського р-ну – 141 очко;
11 місце – курінь Дрогобицького р-ну – 140 очок;
12 місце – курінь Сокальського р-ну – 134 очки;
13 місце – курінь Яворівського р-ну – 130,5 очок;
14 місце – курінь Радехівського р-ну – 128 очок.
За видами змагань місця розподілились наступним чином:
Піднімання ваги:
І місце – Олег Павлик (Турківський курінь)
ІІ місце – Володимир Демський (Перемишлянський курінь)
ІІІ місце – Руслан Зелик (Старосамбірський курінь)
Метання довбні:
І місце – Ярослав Когут (Стрийський курінь)
ІІ місце – Тарас Фем’як (Старосамбірський курінь)
ІІІ місце – Андрій Святий (Мостиський курінь)
Переміщення возу:
І місце – Назар Форошівський, Ігор Форошівський, Павло Кутник, Назар Яворницький, Святослав Денис (Буський курінь)
ІІ місце – Володимир Замихівський, Олег Височанський, Борис Ремський, Святослав Буняк, Юрій Ярка (Городоцький курінь)
ІІІ місце – Ярослав Паук, Олег Санницький, Андрій Святий, Ігор Щепеняк, Ігор Кокорудз (Мостиський курінь)
Перетягування канату:
І місце – Назар Форошівський, Ігор Форошівський, Роман Форошівський, Володимир Гулько, Назар Яворницький (Буський курінь)
ІІ місце – Андрій Павлів, Іван Маковський, Ярослав Когут, Юрій Гнатишин, Ігор Рицак (Стрийський курінь)
ІІІ місце – Віталій Бахурський, Михайло Цісінський, Олег Винарчик, Віталій Фрей, Микола Костик (Самбірський курінь)
Вправа «Чумаки»:
І місце – Олег Санницький, Ігор Кокорудз (Мостиський курінь)
ІІ місце – Олег Павлик, Степан Цюпа (Турківський курінь)
ІІІ місце – Олег Височанський, Юрій Ярка (Городоцький курінь)
Приготування козацької страви:
І місце – Мар’ян Боруц, Оксана Проказюк (Радехівський курінь)
ІІ місце – Віталій Семенків, Інна Семенківа (Турківський курінь)
ІІІ місце – Мар’ян Карбівник, Неоніла Холод (Пустомитівський курінь)
Кращий козацький стрій:
Старосамбірський курінь
Дрогобицький курінь
Турківський курінь
Вітаємо з перемогою!
Джерело: https://ru-ru.facebook.com/totg.lviv/
|